SellIntegro Centrum Zgłoszeń | Strona główna

 Nasze Centrum Zgłoszeń to miejsce, w którym możesz swobodnie wysyłać do nas zgłoszenia. Bez względu na to, czy masz pytania, problemy czy sugestie, jesteśmy gotowi pomóc w każdej sytuacji.

Jeśli szukasz szybkiej odpowiedzi lub rozwiązania problemu, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej Bazy Wiedzy. To zbiór artykułów i poradników, które pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. 

Teraz gdy chcesz wysłać zgłoszenie, wybierz zakładkę "Wyślij zgłoszenie" następnie wybierz odpowiedni dział. Twoje zgłoszenie zostanie natychmiast przekierowane do właściwego zespołu. To oznacza, że Twoje pytanie, problem lub sugestia zostaną rozpatrzone przez specialistów w danej dziedzinie, co przyspieszy proces rozwiązania.

Plany wsparcia : 

Wdrożenia:

Pragniemy Cię również poinformować, że korzystając z tej strony, obowiązuje ten sam regulamin, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nim, aby mieć pełną świadomość warunków korzystania z naszych usług.


Jeśli masz problem z dostępem do którejś z usług , być może występują u nas chwilowe trudności. Przerwy i zakłócenia w dostawach usług możesz sprawdzić na https://status.sellintegro.pl/